oferty pracy

Kontroler jakości

Zakres obowiązków

Co będzie należało do Twoich zadań?
  • prowadzenie kontroli wewnętrznej przebiegu procesów produkcji, produktów;
  • weryfikacja przestrzegania procesu technologicznego pracowników prowadzących proces produkcji;
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla nowo przyjętych pracowników z zakresu przestrzegania jakości;
  • podejmowanie działań w przypadku zidentyfikowania niezgodności oraz produktów niezgodnych;
  • inicjowanie działań korygujących/zapobiegawczych;
  • współpraca z innymi działami w organizacji w ramach rozwoju oraz ciągłej poprawy procesów i systemów zarządzania jakością.

Co oferujemy?

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń;
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami;
  • pakiet świadczeń socjalnych (korzystne ubezpieczenie grupowe, dofinansowane pakiety sportowe, paczki świąteczne i kupony podarunkowe itp.).

Czego oczekujemy?

  • posiadasz doświadczenie w pracy w dziale jakości;
  • jesteś dokładny i prezentujesz wysoki poziom zdolności manualnych;
  • posiadasz wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne;
  • jesteś dobrze zorganizowany i samodzielny;
  • potrafisz być asertywny.

Jak aplikować?

Prześlij CV na adres: pracuj@effector.pl
lub po prostu odpowiedz na to ogłoszenie klikając w przycisk "Aplikuj" poniżej.