oferty pracy

Operator linii produkcyjnej

Firma: EFFECT GLASS S.A.

Miejsce pracy: KIELCE, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Zakres obowiązków

Co będzie należało do Twoich zadań?
  • Praca na liniach do produkcji szyb zespolonych.
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, na powierzonych maszynach.
  • Przestrzeganie terminów, w celu zaspokojenia potrzeb klientów.
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą.

Czego oczekujemy?

  • posiadasz wykształcenie zawodowe;
  • jesteś dyspozycyjny;
  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane);
  • masz doświadczenie zawodowe w pracy w zakładach

Pamiętaj! Brak doświadczenia na tym stanowisku nie jest przeszkodą, jeśli tylko chcesz nauczymy Cię wszystkiego!!!

Co oferujemy?

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie od 3500 zł brutto;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń;
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami;
  • korzystne ubezpieczenie na życie;
  • pamiętamy, że w zdrowym ciele zdrowy duch dlatego dofinansowujemy pakiet OK System J;
  • pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, bony podarunkowe, prezenty urodzinowe itp.)

Jak aplikować?

Prześlij CV na adres: pracuj@effector.pl
lub po prostu odpowiedz na to ogłoszenie klikając w przycisk "Aplikuj" poniżej.