Postaw na Effector

Recepcjonistka

Zakres obowiązków

Co będzie należało do Twoich zadań?
  • obsługa recepcji (przyjmowanie gości, organizacja spotkań);
  • obsługa centrali telefonicznej;
  • koordynowanie obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • koordynowanie przepływu dokumentów;
  • bieżące prace administracyjne.

Co oferujemy?

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń;
  • korzystne grupowe ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowane pakiety sportowe;
  • paczki świąteczne dla dzieci i pracowników;
  • bony podarunkowe, prezenty urodzinowe.

Czego oczekujemy?

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • pakiet MS Office nie ma przed Tobą tajemnic;
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (mile widziane);
  • jesteś wyśmienicie zorganizowana.

Jak aplikować?

Prześlij CV na adres: pracuj@effector.pl
lub po prostu odpowiedz na to ogłoszenie klikając w przycisk "Aplikuj" poniżej.